Bakımlı Yaşamak Sanattır

Spa merkezimizde bay ve bayan olmak üzere tüm misafirlerimize

Manikür

Manikür, tırnaklarınızın ve ellerinizin sağlıklı ve güzel görünmesi için özel aletler, kremler, cilalar ve masaj tekniklerinin kullanıldığı bir güzellik tedavisidir. … Manikür, hem tırnaklarınızın hem de ellerinizin dokusunu ve sağlığını iyileştirmenin yanı sıra cilalı ve mükemmel görünmesini sağlamak için yapılır.

Pedikür

Pedikür, ayak bakımınız için harika bir uygulamadır!

Ayak sorunlarınız varsa, düzenli pedikür tedavi için destekleyici olabilir. Böylece, tedavi süreciniz daha kısalabilir.
Pedikür, duruşunuzun düzelmesine yardımcı olabilir; doğal olarak bakımlı, sağlıklı ayaklarla daha rahat yürürsünüz.
Diğer tedavilerle birleştirildiğinde sizi rahatlatabilir. Pedikür uzmanınız, ayaklarınıza birkaç yumuşatıcı ve yatıştırıcı krem ​​ile masaj yaptığında, kendinizi tüy gibi hissedersiniz!

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı, farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen non-invaziv, ablatif olmayan cilt yüzey kaplaması yöntemidir. İnce çizgilerin, kırışıklıkların, tıkanmış ve büyümüş gözeneklerin, yağlı ciltlerin, hiper pigmentasyonun ve kahverengi lekelerin görünümünü iyileştirebilir.

Buz Lazer

Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. Alexandrite, Diyot, Nd:YAG lazer dalga boylarını tek bir başlıkta birleştirmiştir. 3 dalga boylu lazer teknolojisiyle çalışır. Buz Lazer ile masaj konforunda ve kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.